Cookie Consent by Free Privacy Policy website Filtrex - spolehlivé a výkonné filtry pro vinaře, potravinářství, výrobu nápojů, výrobu olejů, farmacii.
O nás

O nás

České filtry s vysokou spolehlivostí a výkonem vyrábíme jako společnost FILTREX už dvacet jedna let. Zkušenosti s filtrací jsme nabírali již před tím jako součást družstva DÍLO Svratouch. Všechny typy tlakových filtrů dodáváme v příslušném provedení podle přání zákazníka i s čerpadly.

V čem se naše filtry liší od těch běžně používaných? Způsobem filtrace. Ta je zajišťována průtokem namísto jednoho rovnou dvěma přívodními a odvodními kanály. Tím se snižuje tlaková ztráta ve filtračním zařízení a vzniká úspora energie. Právě proto naše filtry využívají velcí výrobci jako jsou například STOCK Plzeň, Bohemia Sekt, Granette & Starorežná Distilleries nebo Vinné sklepy Valtice.

V současnosti dodáváme filtry pro výrobu vína, piva, lihovin, nápojů, potravin, farmacie, biotechnologie, kosmetiky a olejů. Kromě dodávky filtrů nabízíme i doplňkové služby jako poradenství, generální opravy, zasílání výrobků i náhradních dílů na dobírku, veškeré zámečnické a soustružnické práce, frézování, elektrické a plynové svařování, stříkání a lakování.

Certifikáty

Kontrola jakosti je v naší firmě důležitou součástí všech činností v celém procesu nákupu, výroby i prodeje.

Jako certifikační společnost byla vybrána  společnost TŰV SŰD Czech.

Získané certifikáty

Certifikát pro potravinářské filtry D 11
Certifikát pro potravinářské filtry D 18
Certifikát pro filtry na potravinářské oleje D 11
Certifikát pro filtry na potravinářské oleje D 18

Reference