Cookie Consent by Free Privacy Policy website Filtrex - spolehlivé a výkonné filtry pro vinaře, potravinářství, výrobu nápojů, výrobu olejů, farmacii.
Reference

Zkušenosti našich zákazníků

 S Filtrex Svitavy spolupracujeme, co mi sahá paměť. Ve firmě jsem již dvacátým druhým rokem a filtry historicky nakupujeme od této firmy. Pro výrobu produkty s malými šaržemi používáme deskové filtry Filtrex, u kterých je dobrý poměr cena a výkon. S filtry nemáme žádný problém. 
Martin Zelenka, STOCK Plzeň-Božkov s.r.o.
 Jsme dlouholetí zákazníci a spokojení odběratelé výrobků Filtrexu. Veškerá spolupráce probíhala vždy bez problémů - jsou operativní, cenově přijatelní a nabízejí to, co vinaři potřebují. Od Filtrexu konkrétně odebíráme čerpadla, holendry (koncovky hadic) a hydraulické panenky (zvedáky). 
Ing. Stanislav Fučík, technický náměstek Vinné sklepy Valtice a.s.
 Ve vinařství Víno Mikulov používáme dva deskové filtry Filtrex, které jsou zařazeny v technologickém procesu sterilní filtrace na lahvovně, což je z hlediska zajištění stability finálního výrobku velmi významný proces výroby vína. Filtry používáme od roku 1996, za tuto dobu jsme neměli se zařízením žádný zásadní problém, byla prováděna pouze běžná údržba. Rád bych vyzdvihl  vstřícnost, ochotu, spolehlivost a solidnost ze strany pana Kopečného, majitele firmy Filtrex Svitavy. 
Ing. František Drahonský, Bohemia Sekt, a.s. - vinařství Víno Mikulov
 Our D11 filter was made in 2004. We are happy with the filter works well. 
Andy Armstrong, Production Supervisor, New Holland Extraction Ltd.
 Jsme velmi spokojeni s filtry Filtrex, máme s jejich používáním dlouhodobě výbornou zkušenost. 
Eike Döpelheuer, Kroppenstedter Ölmühle
 Naše společnost, která se dříve jmenovala Palírna U Zeleného stromu - Starorežná Prostějov, a nyní s názvem Granette & Starorežná Distilleries využíváme filtry Filtrex asi od roku 1995. Pravidelně pro nás dělali generální opravy filtrů, které jsou u nás určeny k filtraci lihovin a vína. S jejich prací jsme vždy byli spokojeni na maximální úrovni a za těch více 17 let spolupráce si nepamatuji nějaký zásadní problém, který bychom řešili. 
Pavel Liška, facility manager Granette & Starorežná Distilleries a.s. 

Reference